0123 - 456 - 789
05-dub-24 Hits:555 Muži
Vlčnov - Uherský Ostroh 0:3 (0:1) Střelci: 33. Petráš, 74. Zálešák, 83. Zálešák
05-dub-24 Hits:416 Muži
Stříbrnice - Uherský Ostroh B 2:3 (2:1) Střelci: 27. Hubál, 38. Hubál - 23. Konečný, 48 Konečný, 69. Uřičář
05-dub-24 Hits:518 Muži
Uherský Ostroh - Lhota 2:1 (2:1) Dtřelci: 8. Petráš, 20. Zálešák - 37. Sadil
05-dub-24 Hits:507 Muži
Uherský Ostroh B - Mistřice 1:4 (0:2) Střelci: 70. Uřičář - 9. Dvořáček, 14 Stašek, 58 Dvořáček, 80. Ondroušek
18-pro-23 Hits:1203 Klub
Rádi bychom poděkovali našim fanouškům a sponzorům za podporu v roce 2023. Přejeme Vám vše nejlepší do nového roku a těšíme...
15-lis-23 Hits:547 Muži
Lhota - Uherský Ostroh 1:4 (0:2) Branky: 21. Konečný, 27. Horák, 60. Zálešák, 75. Zálešák - 49. Knedla (penalta)
03-lis-23 Hits:1070 Muži
Uherský Ostroh - Ořechov 3:2 (2:2) Branky: 24. Horák, 42. Durna, 84. Rapant - 4. Durna, 38. Kolařík
03-lis-23 Hits:652 Muži
Uherský Ostroh B - Polešovice B 5:1 (2:0) Branky: 12. , 31., 49. Konečný, 51., 55. Větříšek - 61. Kubiš
27-říj-23 Hits:875 Muži
Zdounky - Uherský Ostroh 4:2 (2:2) Branky: 36: Moravec, 43. Klabal, 50 Frkal, 73. Moravec - 29. Konečný, 40 Burián A.
B-tým muži
17. kolo
Březolupy - Uherský Ostroh
7 : 1 (3:0)
STŘELCI: 3. Blaha Josef, 6. Hubáček Jindřich, 36. Hubáček Jindřich, 58. Hromeček Petr, 65. Hanáček Michal, 67. Drechsler Miroslav (vl.), 78. Mikel Petr - 60. Drechsler Miroslav
DOROST
13. kolo
Hluk - Uh Ostroh
10:0 (6:0)
STŘELCI: 2. Omelka Dominik, 3. Zlínský David, 5. Omelka Dominik, 24. Zlínský David, 37. Havlík Štěpán, 41. Afonso Mauricio (pen.), 60. Zlínský David, 66. Zlínský David, 77. Frühauf Martin, 90. Omelka Dominik
žÁCI
13. kolo
Nedakonice - Uh Ostroh
2:8 (1:6)
STŘELCI: 30. Maňásek David, 53. Šimon Martin - 11. Galuška Matyáš, 17. Všetula Lukáš, 26. Radek Procházka, 30. Ludvík Štěpán, 33. Radek Procházka, 33. Všetula Lukáš, 60. Buráň Vojtěch, 62. Buráň Vojtěch
STARŠÍ PŘÍPRAVKA
1. kolo
Uh. Ostroh - ...
- : -
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
1. kolo
Uh. Ostroh - ...
- : -
datum | sraz | odjezd | místo | soupeř |
Ne 2.4. 2023 v 15:30 | 14:30 | Uherský Ostroh | Polešovice | |
datum | sraz | odjezd | místo | soupeř |
Ne 2.4. 2022 ve 13:00 | 12:00 | Uherský Ostroh | Hluk B | |
... | ... | ... | ... | ... |
datum | sraz | odjezd | místo | soupeř |
So 29.10.2022 ve 12:00 | 10:30 | 10:45 | Bílovice | Bílovice |
... | ... | ... | ... | ... |
datum | sraz | odjezd | místo | soupeř |
Ne 4.9.2022 v 13:30 | 12:00 | 12:15 | Stříbrnice | Stříbrnice |
... | ... | ... | ... |
datum | sraz | odjezd | místo | soupeř |
Po 5.9.2022 16:30/16:30 | 15:15 | 15:30 | Kunovice | Kunovice |
. | ... | ... | ... | |
... | ... | ... | ... |